OUTFITS
 

2k1…..6

2k1…..6

turkish -buttonHer geçen günle, zaman sanki çok daha hızlı akıyormuş gibi geçiyor, ve büsbütün bir senenin son gününde bu postu hazırlarken boğazımın düğümlenmesine engel olamıyorum. 2015 bana iyi davrandı; bir sürü yeni şey deneyimledim, birçok farklı ortamda bulundum, çok farklı bilgiler edindim. 2015 bana sevgi, kahkaha, mutluluk getirdi, az biraz da tam terslerini tabii.

2015, daha iyi “ben” olabilmem için beni zorladı. Etrafımdaki insanları kabul edip onları sevmemi, onlarla olan zamanımın kıymetini bilmemi, en minik ama belki de en anlamlı olan o şeylerin tadını çıkartmamı sağladı.

İlk gerçek aşkım, ilk gerçek stajım, ilk maaşlı yaz işim, Erasmus’umun haberi, ilk saç boyama serüvenim, ilk kez bir köpek tarafından ısırıldığım zamanı takip eden hastane ziyaretlerim, blogumun gerçek markalarla olan ilk anlaşmaları, blogumun ilk 1K+ takipçisi, uluslararası bir portalda ilk kez paylaşılmam, yaşımın son kez onlu basamaklarda olması, son EYP konferansım, yandala başlamam… hepsi 2015’in sayesinde oldu.

2015 boyunca yanımda olan herkese minnettarım. Beni yalnız bırakmadığınız için SİZE de çok teşekkür ederim. 2015, bana iyi davrandım, umarım 2016 daha da iyi olur x

 

Seneye görüşmek üzere :P
Sağlıklı, huzurlu, sevgi dolu, mutlu bir yıl dileğiyle,
Eda G

buttonAs I get older, it feels as though time flies somewhat quicker, and on the very last day of a whole year, it leaves a weird feeling on my throat. 2015 was good for me, did a lot of new things, experienced so many different stuff and learnt loads. 2015 brought lots of love, laughter, joy, and a few of the opposite.

2015 also challenged me to become a better version of myself. Strived to accept and love people around me, cherish the time I have with them, enjoy the littlest things that mean the most.

My first real love, my first real internship, my first paid summer job, the news of my Erasmus, my first hair dye, my first dog bite and hospital visits that followed it, my blog’s first real collaborations with brands, my blog’s first 1K+ followers, the first time featuring on an international website, being on a teen year for the last time, my last EYP conference, me studying a minor… all happened thanks to 2015.

Thanks to everyone that was beside me throughout 2015. Thank YOU for not leaving me alone during this year. 2015, you were good to me, hope 2016 will be even better x

 

See you next year :P
May 2016 bring you health, peace, joy and love,
Eda G

Eda G
roomxcv@gmail.com